Kluczbork  2-14 lipca 2012r
 
 
 
XII Turniej  Piłki Nożnej „ Z Podwórka na Stadion „ o Puchar Tymbarku

Turniej  Półfinałowy  Dziewcząt

 

Tabele gier eliminacyjnych

 

 
GRUPA   A

 

 

Mazowiecki

ZPN

Podlasie

Warmińsko-mazurskie

Łódźkie

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Mazowsze

 

6:0

3

7:1

3

1:1

1

16

31:3

I

8:0

3

6:0

3

3:1

3

2

Podlasie

0:6

0

 

0:5

0

0:6

3

0

3:30

IV

0:8

0

1:2

0

2:3

0

3

Warmińsko-mazurskie

1:7

0

5:0

3

 

4:1

3

12

14:16

II

0:6

0

2:1

3

2:1

3

4

Łodźkie

1:1

1

6:0

3

1:4

0

 

7

13:12

III

1:3

0

3:2

3

1:2

0

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

 

RUNDA I

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

1

11:10

1-2

2002

A

Mazowieckie

Podlaskie

6:0

2

11:10

3-4

2002

A

Warmińsko-mazurskie

Łódzkie

1:1

3

11:10

1-3

2002

A

Mazowieckie

Warmińsko-mazurskie

7:1

4

11:10

2-4

2002

A

Podlaskie

Łódzkie

0:6

5

11:10

1-4

2002

A

Mazowieckie

Łódzkie

1:1

6

11:10

2-3

2002

A

Podlaskie

Warmińsko-mazurskie

0:5

 

 

 

RUNDA II

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

1

11:10

1-2

2002

A

Podlaskie

Mazowieckie

0:8

2

11:10

3-4

2002

A

Łódzkie

Warmińsko-mazurskie

1:2

3

11:10

1-3

2002

A

Warmińsko-mazurskie

Mazowieckie

0:6

4

11:10

2-4

2002

A

Łódzkie

Podlaskie

3:2

5

11:10

1-4

2002

A

Łódzkie

Mazowieckie

1:3

6

11:10

2-3

2002

A

Warmińsko-mazurskie

Podlaskie

2:1

 

 

XII Turniej  Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku

Turniej  Półfinałowy  Dziewcząt

 

 

 

L.p.

ZAWODNICZKI DO REPREZENTACJI MAZOWSZA

NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

TRENER KLUBOWY

 

1

Bogdańska

Lena

UKS Wiktoria Gielniów

Bartek Babicki

 

2

Giętkowska

Zofia

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

3

Jakubik

Gabriela

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

4

Latoszek

Natalia

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

5

Lipińska

Martyna

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

6

Paruszewska

Marianna

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

7

Płatek

Jagoda

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

8

Sałaj

Aleksandra

UKS Wiktoria Gielniów

Bartek Babicki

 

9

Sasal

Julia

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

10

Sokołowska

Daria

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska

 

11

Wołczyńska

Paulina

UKS Wiktoria Gielniów

Bartek Babicki

 

12

Wrzesińska

Maria

MUKS Praga Warszawa

Kinga Świderska