XI Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej                                                                                                

                                                                                                                  Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych sobota 10 marca 2012

 

GRUPA   A - juniorki młodsze  rocznik 96

 

 

MUKS Praga I Warszawa

OKS

Stomil

Olsztyn

UMKS

Zgierz

KS

Zamłynie

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga I

X

X

5:1

3

4:0

3

6:2

3

9

15:3

I

2

Stomil B

1:5

0

X

X

0:1

0

1:5

0

0

2:11

IV

3

Zgierz

0:4

0

1:0

3

X

X

0:3

0

3

1:7

III

4

Radom

2:6

0

5:1

3

3:0

3

X

X

6

10:7

II

 

GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 96

 

 

OKS

Stomil

Olsztyn

MUKS

Praga II

Warszawa

UKS

Perły

Olsztynek

TKKF

Grójec

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Stomil A

X

X

2:1

3

0:4

0

3:2

3

6

5:7

II

2

Praga II

1:2

0

X

X

2:2

1

4:0

3

4

7:4

III

3

Olsztynek

4:0

3

2:2

1

X

X

3:0

3

7

9:2

I

4

Grójec

2:3

0

0:4

0

0:3

0

X

X

0

2:10

IV

 

GRUPA   C  - młodziczki  rocznik 2000

 

 

MUKS Praga B Warszawa

OKS

Stomil

Olsztyn

UKS

Szóstka I

Inowrocław

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

1:1

1

0:6

0

 

 

1

1:7

III

2

Stomil

1:1

1

X

X

2:3

0

 

 

1

3:4

II

3

Inowrocław I

6:0

3

3:2

3

X

X

 

 

6

9:2

I

4

 

 

 

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

 

GRUPA   D  - młodziczki rocznik 2000

 

UKS

Szóstka

Inowrocław

UKS

Perła

Olsztynek

MUKS Praga Warszawa

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Inowrocław II

X

x

0:0

1

0:7

0

 

 

1

0:7

II

2

Olsztynek

0:0

1

X

x

0:9

0

 

 

1

0:9

III

3

Praga  A

7:0

3

9:0

3

X

x

 

 

6

16:0

I

4

 

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

sobota  10 marca 2012

            Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

96

A

MUKS Praga Warszawa I

OKS  Stomil Olsztyn  B

5:1

  2

09.15

 

3-4

96

A

UMKS Zgierz

KS Zamłynie Radom

0:3

  3

09.30

 

1-2

 96

B

MUKS Praga Warszawa II

OKS  Stomil Olsztyn  A

1:2

  4

09.45

 

3-4

 96

B

UKS Perły Olsztynek

TKKF Grójec

3:0

  5

10.00

 

1-2

00

C

MUKS Praga Warszawa B

OKS  Stomil Olsztyn

1:1

  6

10.15

 

1-2

00

D

UKS Szóstka Inowrocław II

UKS Perły Olsztynek

0:0

  7

10.30

 

1-4

96

A

MUKS Praga Warszawa I

KS Zamłynie Radom

6:2

  8

10.45

 

2-3

96

A

OKS  Stomil Olsztyn

UMKS Zgierz

0:1

  9

11.00

 

1-4

96

B

MUKS Praga Warszawa II

TKKF Grójec

4:0

10

11.15

 

2-3

96

B

OKS  Stomil Olsztyn  A

UKS Perły Olsztynek

0:4

11

11.30

 

2-3

00

C

OKS  Stomil Olsztyn 

UKS Szóstka Inowrocław I

2:3

12

11.45

 

2-3

00

D

UKS Perły Olsztynek

MUKS Praga Warszawa A

0:9

13

12.00

 

1-3

96

A

MUKS Praga Warszawa I

UMKS Zgierz

4:0

14

12.15

 

2-4

96

A

OKS  Stomil Olsztyn

KS Zamłynie Radom

1:5

15

12.30

 

1-3

96

B

MUKS Praga Warszawa II

UKS Perły Olsztynek

2:2

16

12.45

 

2-4

96

B

OKS  Stomil Olsztyn  A

TKKF Grójec

3:2

17

13.00

 

1-3

00

C

MUKS Praga Warszawa B

UKS Szóstka Inowrocław I

0:6

18

13.15

 

1-3

00

D

UKS Szóstka Inowrocław II

MUKS Praga Warszawa A

0:7

                        

 

 

 

 

 

GODZ

PÓŁFINAŁ B

PÓŁFINAŁY 1996 

WYNIK

 

gospodarze

goście

  19

13.30

 

I A

II B

1996

MUKS Praga Warszawa I

OKS  Stomil Olsztyn  A

3:1

 20

13.45

 

I B

II A

1996

UKS Perły Olsztynek

KS Zamłynie Radom

2:3

 

 

 

PÓŁFINAŁY  2000

 

  21

14.00

 

I C

II D

2000

UKS Szóstka Inowrocław I

UKS Szóstka Inowrocław II

5:0

 22

14.15

 

I D

II C

2000

MUKS Praga Warszawa A

OKS  Stomil Olsztyn 

4:0

 

 

 

 

 

FINAŁY

 

 23

14.30

 

 P/19

P/20

III m

1996

UKS Perły Olsztynek

OKS  Stomil Olsztyn  A

3:2

  24

14.45

 

P/21

P/22

III m

2000

OKS  Stomil Olsztyn 

UKS Szóstka Inowrocław II

3:1

 25

15.00

 

Z/21

Z/22

I m

2000

UKS Szóstka Inowrocław I

MUKS Praga Warszawa

4:0

  26

15.15

 

Z/19

Z/20

I m

1996

MUKS Praga Warszawa I

KS Zamłynie Radom

1:1

k 6:5

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

              Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 15.30

 

Wyróżnienia indywidualne:1996

 

Królowa strzelczyń –   Iwińska Marcelina -UKS Perły Olsztynek

 

                                   

 

Najlepsza zawodniczka –Dymińska Klaudia - MUKS Praga Warszawa I

 

 

 

Najlepsza bramkarka –Piejdał Daria -OKS  Stomil Olsztyn  A

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne:2000

 

Królowa strzelczyń – Garbowska Jagoda -UKS Szóstka Inowrocław II

 

 

 

Najlepsza zawodniczka –Guzia Sandra - UKS Szóstka Inowrocław II

 

 

 

Najlepsza bramkarka –Kalicka Klaudia - MUKS Praga Warszawa