XI Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej                                                                                                

                                                                                                                  Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych niedziela 11 marca 2012

 

GRUPA   A - juniorki młodsze  rocznik 99

 

MUKS Praga  I  Warszawa

MUKS

Dargfil

Tomaszów

P.S.P.

Maków

Mazowiecki

UKS

Dubler

Opole Lub

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga I

X

X

2:0

3

5:0

3

2:2

1

7

9:2

I

2

Tomaszów

0:2

0

X

X

1:3

0

2:0

3

3

3:5

IV

3

Maków 

0:5

0

3:1

3

X

X

1:2

0

3

4:8

III

4

Opole Lub.

2:2

1

0:2

1

2:1

3

X

X

4

4:5

II

 

 
GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 99

 

UKS

Watra

Gidle

MUKS Praga  II  Warszawa

UKS

Mazovia

Grodzisk

UKS

Szóstka

Inowrocław

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Gidle

X

X

0:5

0

0:3

0

0:2

0

0

0:10

IV

2

Praga II

5:0

3

X

X

4:1

3

5:1

3

9

14:2

I

3

Grodzisk

3:0

3

1:4

0

X

X

0:0

1

4

4:4

II

4

Inowrocław

2:0

3

1:5

0

0:0

1

X

X

4

3:5

III

 

 

GRUPA   C  - młodziczki  rocznik 2001

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Watra

Gidle

UKS

Watra II

Gidle

P.S.P.

Maków

Mazowiecki

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

12:0

3

3:0

3

6:0

3

9

21:0

I

2

Gidle

0:12

0

X

X

1:0

3

0:3

0

3

1:15

III

3

Gidle II

0:3

0

0:1

0

X

X

0:1

0

0

0:5

IV

4

Maków

0:6

0

3:0

3

1:0

3

X

X

6

4:6

II

 

 
GRUPA   D  - młodziczki rocznik 2001

 

UKS

Szóstka

Inowrocław

UKS

Perła

Olsztynek

MUKS

Dargfil

Tomaszów

UKS

Dubler

Opole Lub

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Inowrocław

X

x

2:2

1

0:1

0

0:4

0

1

2:7

IV

2

Olsztynek

2:2

1

X

x

0:1

0

0:3

0

1

2:6

III

3

Tomaszów

1:0

3

1:0

3

X

x

0:1

0

6

2:1

II

4

Opole Lub.

4:0

3

3:0

3

1:0

3

X

x

9

5:0

I

 

 

 

 

                                                     Gry eliminacyjne

niedziela  11 marca 2012

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

99

A

MUKS Praga Warszawa I

MUKS Dargfil Tomaszów

2:0

  2

09.15

 

3-4

99

A

P.S.P Maków Mazowiecki

UKS Dubler Opole Lub.

1:2

  3

09.30

 

1-2

 99

B

UKS Watra Gidle

MUKS Praga Warszawa II

0:5

  4

09.45

 

3-4

 99

B

UKS Mazovia Grodzisk

UKS Szóstka Inowrocław

0:0

  5

10.00

 

1-2

01

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Watra Gidle

12:0

  6

10.15

 

3-4

01

C

UKS Watra Gidle II

P.S.P Maków Mazowiecki

0:1

  7

10.30

 

1-2

01

D

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Perła Olsztynek

2:2

  8

10.45

 

3-4

01

D

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Dubler Opole Lub.

0:1

  9

11.00

 

1-4

99

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

2:2

10

11.15

 

2-3

99

A

MUKS Dargfil Tomaszów

P.S.P Maków Mazowiecki

1:3

11

11.30

 

1-4

99

B

UKS Watra Gidle

UKS Szóstka Inowrocław

0:2

12

11.45

 

2-3

99

B

MUKS Praga Warszawa II

UKS Mazovia Grodzisk

4:1

13

12.00

 

1-4

01

C

MUKS Praga Warszawa

P.S.P Maków Mazowiecki

6:0

14

12.15

 

2-3

01

C

UKS Watra Gidle

UKS Watra Gidle II

1:0

15

12.30

 

1-4

01

D

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Dubler Opole Lub.

0:4

16

12.45

 

2-3

 

01

D

UKS Perła Olsztynek

MUKS Dargfil Tomaszów

0:1

17

13.00

 

1-3

99

A

MUKS Praga Warszawa

P.S.P Maków Mazowiecki

5:0

18

13.15

 

2-4

99

A

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Dubler Opole Lub.

2:0

19

13.30

 

1-3

99

B

UKS Watra Gidle

UKS Mazovia Grodzisk

0:3

20

13.45

 

2-4

99

B

MUKS Praga Warszawa II

UKS Szóstka Inowrocław

5:1

21

14.00

 

1-3

01

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Watra Gidle II

3:0

22

14.15

 

2-4

01

C

UKS Watra Gidle

P.S.P Maków Mazowiecki

0:3

23

14.30

 

1-3

01

D

UKS Szóstka Inowrocław

MUKS Dargfil Tomaszów

0:1

24

14.45

 

2-4

01

D

UKS Perła Olsztynek

UKS Dubler Opole Lub.

0:3

  

                     

 

 

GODZ

PÓŁFINAŁ B

PÓŁFINAŁ 

WYNIK

 

gospodarze

goście

  25

15.00

 

I A

II B

1999

MUKS Praga Warszawa

UKS Mazovia Grodzisk

1:1

k3:2

 26

15.15

 

I B

II A

1999

MUKS Praga Warszawa II

UKS Dubler Opole Lub.

5:1

  27

15.30

 

I C

II D

2001

MUKS Praga Warszawa

MUKS Dargfil Tomaszów

3:0

 28

15.45

 

I D

II C

2001

UKS Dubler Opole Lub.

P.S.P Maków Mazowiecki

3:0

 

 

 

 

 

FINAŁY

 

 29

16.00

 

 P/25

P/26

III m

1999

UKS Mazovia Grodzisk

UKS Dubler Opole Lub.

1:1

k 4:5

  30

16.15

 

P/27

P/28

III m

2001

 

P.S.P Maków Mazowiecki

2:0

 31

16.30

 

 Z/25

Z/26

I m

2001

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

2:0

  32

16.45

 

Z/27

Z/28

I m

1999

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

1:2

                 

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

              Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 17.00

 

Wyróżnienia indywidualne:1999

 

Królowa strzelczyń – Zawistowska Weronika - MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza zawodniczka – Kuch Magda-UKS Mazovia Grodzisk

 

 

Najlepsza bramkarka –Stachiewicz Joanna - MUKS Praga Warszawa

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne:2001

 

Królowa strzelczyń – Olszowska Natalia- MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza zawodniczka –Materek Alicja - MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza bramkarka –Krawczyk Klaudia - MUKS Dargfil Tomaszów