Turniej Finałowy                                                                                                                                      Jeruzal 22.05.2013r
  Wojewódzkich  Mistrzostw Mazowsza   
   Piłki Nożnej Kobiet kat. młodziczek

  

SPRAWOZDANIE

 

III Wojewódzkich   Mistrzostw Młodziczek w Piłce Nożnej Dziewcz±t w kategorii U-13                

 

ORGANIZATOR:

 

MAZOWIECKI ZWIAZEK PIŁKI NOŻNEJ

UKS ORLIK JERUZAL

 

SĘDZIOWIE ZAWODÓW: Agnieszka Witkowska, Emilia Szymula, Maria Kołodziejska

 

W  dniu  22  maja  2013r  na  Orlikach  w  Jeruzalu ,  Mrozach  i  Grodzisku  rozegrano  Turniej  Finałowy

III Wojewódzkich  Mistrzostw Młodziczek w Piłce Nożnej Dziewcz±t w kategorii  U-13   rocznik 2000 i młodsze

 

Tabele gier eliminacyjnych 22 maja 2013

 

GRUPA   A

 

MUKS Praga I Warszawa

Gosirki

Piaseczno

A.P

Orlik

Jeruzal

KS

Zamłynie

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga I

X

X

3:0

3

2:0

3

3:0

3

9

8:0

I

2

Gosirki

0:3

0

X

X

0:3

0

0:3

0

0

0:9

IV

3

Jeruzal

0:2

0

3:0

3

X

X

1:4

0

3

4:6

III

4

Radom

0:3

3

3:0

3

4:1

3

X

X

6

7:4

II

 

 

GRUPA   B 

 

UKS

Z±bkovia I

Z±bki

UKS

Czwórka II

Radom

MOSiR

Pilawa

MUKS Praga II Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Z±bkovia I

X

X

8:0

3

3:0

3

2:1

3

9

13:1

I

2

Czwórka II

0:8

0

X

X

3:0

3

0:5

0

3

3:13

III

3

Pilawa

0:3

0

0:3

3

X

X

0:3

0

0

0:9

IV

4

Praga II

1:2

0

5:0

3

3:0

3

X

X

6

9:2

II

 

 

GRUPA   C

 

UKS

Czwórka I

Radom

UKS

Z±bkovia II

Z±bki

UKS

Błysk

Wielgolas

TKKF

Grójec

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka I

X

X

5:0

3

3:0

3

3:0

3

9

11:0

I

2

Z±bkovia II

0:5

0

X

X

0:1

0

3:0

3

3

3:6

III

3

Wielgilas

0:3

0

1:0

3

X

X

3:0

3

6

4:3

II

4

Grójec

0:3

0

0:3

0

0:3

0

X

X

0

0:9

IV

Gry eliminacyjne

22 maja 2013

Mecze eliminacyjne 2 x 10 minut

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

go¶cie

 1

10.00

1-2

2000

A

MUKS Praga  Warszawa I

GOSIRKI Piaseczno

3:0

  2

10.20

3-4

2000

A

A.P Orlik Jeruzal

KS Zamłynie Radom

1:4

  3

10.00

1-2

2000

B

UKS Z±bkovia Z±bki I

UKS Czwórka Radom II

8:0

  4

10.20

3-4

2000

B

MOSiR Pilawa

MUKS Praga  Warszawa II

0:3

  5

10.00

1-2

2000

C

UKS Czwórka Radom I

UKS Z±bkovia Z±bki II

5:0

  6

10.20

3-4

2000

C

UKS Błysk Wielgolas

TKKF Grójec

3:0

  7

10.50

2-3

2000

A

GOSIRKI Piaseczno

A.P Orlik Jeruzal

0:3

  8

11.20

1-4

2000

A

MUKS Praga  Warszawa I

KS Zamłynie Radom

3:0

  9

10.50

2-3

2000

B

UKS Czwórka Radom II

MOSiR Pilawa

3:0

10

11.20

1-4

2000

B

UKS Z±bkovia Z±bki I

MUKS Praga  Warszawa II

2:1

11

10.50

2-3

2000

C

UKS Z±bkovia Z±bki II

UKS Błysk Wielgolas

0:1

12

11.20

1-4

2000

C

UKS Czwórka Radom I

TKKF Grójec

3:0

13

11.50

1-3

2000

A

MUKS Praga  Warszawa I

A.P Orlik Jeruzal

2:0

14

12.10

2-4

2000

A

GOSIRKI Piaseczno

KS Zamłynie Radom

0:3

15

11.50

1-3

2000

B

UKS Z±bkovia Z±bki I

MOSiR Pilawa

3:0

16

12.10

2-4

2000

B

UKS Czwórka Radom II

MUKS Praga  Warszawa II

0:4

17

11.50

1-3

2000

C

UKS Czwórka Radom I

UKS Błysk Wielgolas

3:0

18

12.10

2-4

2000

C

UKS Z±bkovia Z±bki II

TKKF Grójec

3:0

                        

 

 

 

Mecze  ćwierćfinałowe 2 x 10 minut

 

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

go¶cie

19

13.00

I z A

III z CB

MUKS Praga  WarszawaI

UKS Z±bkovia Z±bki II

13:0

20

13.30

II z B

II z C

MUKS Praga  Warszawa II

UKS Błysk Wielgolas

1:5

21

13.00

I z B

II z A

UKS Z±bkovia Z±bki I

KS Zamłynie Radom

1:1(3:2)

22

13.30

I z C

III z AB

UKS Czwórka Radom I

A.P Orlik Jeruzal

3:1

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  2 x 10 minut

 FINAŁ  B   MROZY

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

go¶cie

23

półfinał

P-19

P-20

UKS Z±bkovia Z±bki II

MUKS Praga  Warszawa II

0:1

24

półfinał

P-21

P-22

KS Zamłynie Radom

A.P Orlik Jeruzal

4:0

25

o VII m

P-23

P-24

UKS Z±bkovia Z±bki II

A.P Orlik Jeruzal

0:1

26

o V m

Z-23

Z-24

MUKS Praga  Warszawa II

KS Zamłynie Radom

0:5

 

FINAŁ  A  JERUZAL

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

go¶cie

27

półfinał

Z-19

Z-20

MUKS Praga  Warszawa I

UKS Błysk Wielgolas

9:0

28

półfinał

Z-21

Z-22

UKS Z±bkovia Z±bki I

UKS Czwórka Radom I

2:1

29

o III m

P-27

P-28

UKS Błysk Wielgolas

UKS Czwórka Radom I

0:3

30

o I M

Z-27

Z-28

MUKS Praga  Warszawa I

UKS Z±bkovia Z±bki I

2:0

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

 

                                           2000 nagrody indywidualne                              

 

Królowa strzelczyń            Alicja Materek                   MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza zawodniczka.   Aleksandra Szydło            UKS Sportowa Czwórka Radom

 

 

Najlepsza bramkarka        Ewa Pluta    UKS Z±bkovia Z±bki

 

 

 

Zakończenie turnieju wyniki końcowe

 

Mistrz Mazowsza    MUKS Praga Warszawa

 

Wicemistrz Mazowsza        UKS Z±bkovia Z±bki

II Wicemistrz Mazowsza     UKS Sportowa Czwórka Radom

IV    miejsce                         UKS Błysk Wielgolas

V     miejsce                         KS Zamłynie Radom

VI    miejsce                         MUKS Praga Warszawa  II

VII   miejsce                         UKS Orlik Jeruzal

VIII  miejsce                         UKS Z±bkovia Z±bki II

IX    miejsce                         UKS Sportowa Czwórka Radom 

X-XII            GOSIRKI Piaseczno – MOSiR Pilawa – TKKF Grójec