Pole tekstowe: 6 czerwca 2011

 

 

 

I Wojewódzkie   Mistrzostwa  Młodziczek w Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii U-13                

 

 

 

W dniu 05.czerwca 2011 r na obiekcie GRÓJEC OŚRODEK SPORTU MAZOWSZE w Grójcu  rozegrano  

I Wojewódzkie  Mistrzostwa Młodziczek w Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii  U-13   rocznik 1998-i młodsze

 

Do turnieju finałowego zgłosiły się drużyny :

 

1.       MUKS Praga Warszawa A

2.       MUKS Praga Warszawa B

3.       MUKS Praga Warszawa C

4.       UKS Gielniów

5.       KS Zamłynie Radom

6.       UKS Sportowa Czwórka Radom

7.       GOSiR Piaseczno A

8.       GOSIR Piaseczno B

9.       TKKF Grójec B

10.    TKKF Grójec A

11.    UKS Ząbkowia Ząbki

 

Do turnieju finałowego przystąpiło 7 drużyn w wyniku przeprowadzonego losowania  ustalono kolejność meczów

 

GRUPA  A

 

1. KS Zamłynie Radom

2 .MUKS  Praga  Warszawa A  

3. MUKS Praga  Warszawa B

4. GOSiR Piaseczno

5.TKKF Grójec

6.UKS Ząbkowia Ząbki

7.UKS Gielniów

 

 

Kolejność meczów turnieju finałowego

 

 

1.       KS Zamłynie Radom – MUKS Praga Warszawa A                      0:3

2.       MUKS Praga Warszawa A – TKKF Grójec                                    5:1

3.       GOSiR Piaseczno – UKS Ząbkowia Ząbki                                      1:1

4.       UKS Gielniów – KS Zamłynie Radom                                              3:0

5.       MUKS Praga Warszawa B – TKKF Grójec                                    5:1

6.       GOSiR Piaseczno – MUKS Praga Warszawa A                             0:1

7.       UKS Ząbkowia Ząbki- KS Zamłynie Radom                                 3:0

8.       MUKS Praga Warszawa B- UKS Gielniów                                     2:5

9.       TKKF Grójec- GOSiR Piaseczno                                                       2:1

10.    MUKS Praga Warszawa A – KS Zamłynie Radom                      3:0

11.    UKS Ząbkowia Ząbki- UKS Gielniów                                              2:2

12.    MUKS Praga Warszawa A – MUKS Praga Warszawa B           6:0

13.    TKKF Grójec- KS Zamłynie Radom                                                3:0

14.    GOSiR Piaseczno –  MUKS Praga Warszawa B                            0:3

15.    MUKS Praga Warszawa A- UKS Gielniów                                     2:0

16.    UKS Ząbkowia Ząbki- TKKF Grójec                                               2:0

17.    UKS Gielniów- GOSiR Piaseczno                                                      3:0

18.    MUKS Praga Warszawa B- UKS Ząbkowia Ząbki                       0:1

19.    KS Zamłynie Radom- GOSiR Piaseczno                                         0:3

20.    TKKF Grójec- UKS Gielniów                                                             1:4

21.    UKS Ząbkowia Ząbki- MUKS Praga Warszawa A                       0:4         

 

TABELA KOŃCOWA

 

 

 

Nazwa drużyny

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

Punkty

 

Bramki

 

Miejsce

  KS Zamłynie Radom

X

0 : 3

0 : 3

0 : 3

0 : 3

0 : 3

0 : 3

0

0 : 18

VII

MUKS  Praga  Warszawa A 

3 : 0

X

6 : 0

1 : 0

5 : 1

4 : 0

2 : 0

18

21 : 1

I

MUKS  Praga  Warszawa B 

3 : 0

0 : 6

X

3 : 0

5 : 1

0 : 1

2 : 5

9

13: 13

IV

GOSiR Piaseczno 

3 : 0

0 : 1

0 : 3

X

1 : 2

1 : 1

0 : 3

4

5 : 10

VI

TKKF Grójec

3 : 0

1 : 5

1 : 5

2 : 1

X

0 : 2

1 : 4

6

8 : 17

V

UKS Ząbkowia Ząbki

3 : 0

0 : 4

1 : 0

1 : 1

2 : 0

X

2 : 2

11

9 : 7

III

UKS Gielniów

3 : 0

0 :2

5 : 2

3 : 0

4 : 1

2 : 2

X

13

17 : 7

II

Kolejność  końcowa   I   Wojewódzkich  Mistrzostw  Mazowsza  Młodziczek  U – 13

 

1.MUKS  Praga  Warszawa A

2. UKS Gielniów

3. UKS Ząbkowia Ząbki

4. MUKS Praga  Warszawa B

5. TKKF Grójec

6. GOSiR Piaseczno 

7. KS Zamłynie Radom

 

Najlepsza Bramkarka                         - Żmijewska Aleksandra        - MUKS Praga Warszawa

Najlepsza Zawodniczka                      - Gąsieniec Dominika            - UKS Gielniów

Królowa Strzelczyń                           - Bielecka Weronika               - MUKS Praga Warszawa

 

 

Podczas zawodów doszło do integracji zawodniczek oraz wymiany doświadczeń pomiędzy trenerami,

rywalizacja upłynęła w duchu  FAIR-PLAY.

Gośćmi  turnieju byli Burmistrz Gminy Grójec Jacek Stolarski , Wice Burmistrz Janusz Gaweł ,Dyrektor GOS Jerzy Binkiewicz oraz Marek Anglart Przewodniczący KPKMZPN , którzy  wręczali  zwycięskim drużynom puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez MZPN i Burmistrza Gminy Grójec.