VIII Ogólnopolski Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

W y n i k i
niedziela 08 marca 2009

Gry eliminacyjne

 

    GRUPA   A   rocznik 98 i młodsze

 

MUKS Praga Warszawa

UKS Perły Olsztynek

MUKS Dargfil Ceramika Paradyż

UKS Sokół Radzyń Podlaski

UKS Sprinter Gościno

UKS

Wilki

Wilków

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

6:0

3

4:0

3

5:0

3

4:0

3

1:1

1

13

20:1

I

2

PERŁY

0:6

0

X

x

0:2

0

0:3

0

1:6

0

0:7

0

0

1:24

VI

3

DARGFIL

0:4

0

2:0

3

X

x

0:3

0

0:4

0

1:6

0

3

3:17

V

4

RADZYŃ

0:5

0

3:0

3

3:0

3

X

x

1:4

0

1:2

0

6

8:11

IV

5

SPRINTER

0:4

0

6:1

3

4:0

3

4:1

3

X

x

1:2

0

9

15:8

III

6

WILKI

1:1

1

7:0

3

6:1

3

2:1

3

2:1

3

X

x

13

18:4

II

 

              
GRUPA   B   rocznik 96 i młodsze

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Słupia

MUKS Dargfil Ceramika Paradyż

LUKS Surma Barczewo

UKS

Piast Borkowo

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

5:0

3

6:1

3

4:0

3

3:0

3

12

18:1

I

2

SŁUPIA

0:5

0

X

x

0:3

0

0:3

0

2:1

3

3

2:12

IV

3

DARGFIL

1:6

0

3:0

3

X

X

1:2

0

3:0

3

6

8:8

III

4

SURMA

0:4

0

3:0

3

2:1

3

X

x

2:0

3

9

7:5

II

5

BORKOWO

0:3

0

1:2

0

0:3

0

0:2

0

X

x

0

1:10

V

 

 

 

Mecze  finałowe

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

 

Mecz o 5 miejsce – rocznik 98

26

15.15

V z A

VI z A

DARGFIL

PERŁA

0:1

 

Mecz o 3 miejsce - rocznik 98

27

15.30

III z A

IV z A

SPRINTER

RADZYŃ

1:0

 

Mecz o 3 miejsce - rocznik 96

28

15.45

III z B

IV z B

DARGFIL

SŁUPIA

1:0

 

Mecz finałowy - rocznik 98

29

16.00

I z A

II z A

PRAGA

WILKI

3:0

 

Mecz finałowy - rocznik 96

30

16.15

I z B

II z B

PRAGA

SURMA

3:1

                 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

młodziczki - rocznik 98:

 

                          I miejsce – MUKS Praga Warszawa

                          II miejsce – UKS Wilki Wilków

                        III  miejsce – UKS Sprinter Gościno

IV miejsce –  UKS Sokół Radzyń Podlaski

                         V miejsce – UKS Perły Olsztynek

                        VI miejsce – MUKS Dargfil Ceramika Paradyż

 

 

Królowa strzelczyń                  - Iga Kurowska (UKS Sokół Radzyń Podlaski)

Najlepsza zawodniczka           - Dominika Grabowska (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza bramkarka               - Aleksandra Żmijewska (MUKS Praga Warszawa)

 

 

młodziczki - rocznik 96:

 

                          I miejsce – MUKS Praga Warszawa

                          II miejsce – LUKS Surma Barczewo

                        III  miejsce – MUKS Dargfil Ceramika Paradyż

IV miejsce – UKS Słupia

                          V miejsce - UKS Piast Borkowo

 

 

Królowa strzelczyń                  - Diana Maciaszczyk (MUKS Dargfil Ceramika Paradyż)

Najlepsza zawodniczka           - Weronika Bekker (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza bramkarka               - Marta Chmielewska (LUKS Surma Barczewo)