VIII Ogólnopolski Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

W y n i k i
sobota 07 marca 2009

 

Gry eliminacyjne

 

Nr m.

Godz.

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

 93

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Perły Olsztynek

11:1

  2

09.15

 

3-4

 93

A

GKS Cartusia Kartuzy

Korona Góra Kalwaria

1:0

  3

09.30

 

1-2

93

B

UKS Sztorm Gdynia

LUKS SURMA Barczewo

5:2

  4

09.45

 

3-4

93

B

GOSiR Piaseczno

W tej grupie nie stawiła się drużyna KS Raszyn – wyrażamy ubolewanie !

-

  5

10.00

 

1-2

93

C

MUKS Praga II

UKS Awiator Mosty

3:2

  6

10.15

 

3-4

93

C

UKS Orlik Burkat

UKS Mak Maków Maz

2:2

  7

10.30

 

1-2

97

D

MUKS Praga A

UKS Perły Olsztynek

5:0

  8

10.45

 

3-4

97

D

MUKS Praga B

UKS Mak Maków Maz

3:1

  9

11.00

 

2-3

93

A

UKS Perły Olsztynek

GKS Cartusia Kartuzy

0:4

10

11.15

 

1-4

93

A

MUKS Praga Warszawa

Korona Góra Kalwaria

10:0

11

11.30

 

2-3

93

B

LUKS SURMA Barczewo

GOSiR Piaseczno

0:2

12

11.45

 

1-4

93

B

UKS Sztorm Gdynia

W tej grupie nie stawiła się drużyna KS Raszyn – wyrażamy ubolewanie !

-

13

12.00

 

2-3

93

C

UKS Awiator Mosty

UKS Orlik Burkat

0:0

14

12.15

 

1-4

93

C

MUKS Praga II

UKS Mak Maków Maz

3:0

15

12.30

 

2-3

97

D

UKS Perły Olsztynek

MUKS Praga B

1:1

16

12.45

 

1-4

97

D

MUKS Praga A

UKS Mak Maków Maz

9:0

17

13.00

 

2-4

93

A

UKS Perły Olsztynek

Korona Góra Kalwaria

0:1

18

13.15

 

1-3

93

A

MUKS Praga Warszawa

GKS Cartusia Kartuzy

7:0

19

13.30

 

2-4

93

B

LUKS SURMA Barczewo

W tej grupie nie stawiła się drużyna KS Raszyn – wyrażamy ubolewanie !

-

20

14.45

 

1-3

93

B

UKS Sztorm Gdynia

GOSiR Piaseczno

3:0

21

15.00

 

2-4

93

C

UKS Awiator Mosty

UKS Mak Maków Maz

0:0

22

14.15

 

1-3

93

C

MUKS Praga II

UKS Orlik Burkat

5:0

23

14.30

 

2-4

97

D

UKS Perły Olsztynek

UKS Mak Maków Maz

4:0

24

14.45

 

1-3

97

D

MUKS Praga A

MUKS Praga B

2:0

 

 

                 

                        

KLASYFIKCJA W GRUPACH:

 

Grupa A – juniorki młodsze:

 

   I miejsce – MUKS Praga Warszawa

  II miejsce – GKS Cartusia Kartuzy

 III miejsce – Korona Góra Kalwaria

IV miejsce – UKS Perły Olsztynek

 

 

Grupa B – juniorki młodsze

 

   I miejsce – UKS Sztorm Gdynia

  II miejsce – GOSiR Piaseczno

 III miejsce – LUKS SURMA Barczewo

W tej grupie nie stawiła się drużyna KS Raszyn – wyrażamy ubolewanie !

 

Grupa C – juniorki młodsze

 

   I miejsce – MUKS Praga II

  II miejsce – UKS Mak Maków Maz

 III miejsce – UKS Awiator Mosty

IV miejsce – UKS Orlik Burkat

 

Grupa D - młodziczki

 

   I miejsce – MUKS Praga A

  II miejsce – UKS Perły Olsztynek

 III miejsce – MUKS Praga B

IV miejsce – UKS Mak Maków Maz

 

 

Mecze  pucharowe 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

25

15.00

I z A

III z C

MUKS Praga W-wa

UKS Mak Maków M

6:0

26

15.20

II z B

II z C

GOSiR Piaseczno

UKS Awiator Mosty

1:0

27

15.40

I z B

II z A

UKS Sztorm Gdynia

GKS Cartusia

8:0

28

16.00

I z C

III z AB

MUKS Praga II

Korona Góra Kalw.

4:0

29

16.20

Z 25

Z 26

MUKS Praga W-wa

GOSiR Piaseczno

2:0

30

16.40

Z 27

Z 28

UKS Sztorm Gdynia

MUKS Praga II

10:1

Mecz o 3 miejsce młodziczek

31

17.00

III z D

IV z D

MUKS Praga B

UKS Mak Maków M

2:0

Mecz o 3 miejsce juniorek młodszych

32

17.20

P 29

P 30

GOSiR Piaseczno

MUKS Praga II

1:3

Mecz finałowy młodziczek

33

17.40

I z D

II z D

MUKS Praga A

UKS Perły Olsztynek

5:0

Mecz finałowy juniorek młodszych

34

18.00

Z 29

Z 30

MUKS Praga W-wa

UKS Sztorm Gdynia

0:0

Karne: 1:2

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

juniorki młodsze:

 

                          I miejsce – UKS Sztorm Gdynia

                          II miejsce – MUKS Praga W-wa

                         III  miejsce – MUKS Praga II

                         IV miejsce –  GOSiR Piaseczno

 

Królowa strzelczyń                  - Marta Cichosz (KS Sztorm Gdynia)

Najlepsza zawodniczka           - Aleksandra Ogonowska (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza bramkarka               - Angelika Pawelczyk (KS Sztorm Gdynia)

 

młodziczki:

 

                          I miejsce – MUKS Praga A

                          II miejsce – UKS Perły Olsztynek

                         III  miejsce – MUKS Praga B

                         IV miejsce – UKS Mak Maków Maz.

 

Królowa strzelczyń                  - Dominika Grabowska (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza zawodniczka           - Klaudia Augustin (UKS Perły Olsztynek)

Najlepsza bramkarka               - Aleksandra Żmijewska (MUKS Praga Warszawa)